Spoštovani starši.

Naslednje tedne bo šola zaprta. To za otroke ne pomeni, da so počitnice, pač pa bo v tem času potekalo učenje na daljavo. Starši boste na tem mestu imeli pomembno vlogo.

Učna gradiva za en teden hkrati vam bomo pošiljali preko elektronskih naslovov, nekaterim tudi po redni pošti.

Prosimo vas, da poskrbite, da bo vaš otrok navodila dobil in da bo pripravljeno gradivo predelal. Ko se bo pouk ponovno pričel, bomo predelano snov tudi preverjali in ocenjevali.

V času zaprtja šol, naj se otroci zadržujejo doma, naj NE hodijo po trgovinah in drugih zaprtih prostorih. Priporočljivo pa je gibanje v naravi. Izogibajte se stikov z drugimi ljudmi, razen v nujnih primerih (nujni obiski trgovine, nujni obiski zdravnikov, odhod na delo).
Ponovno vas prosimo, da redno spremljate objave na naši facebook strani in spletni strani ter preverjate vaše e-maile.