Letos naša šola praznuje 60 let obstoja. Začetki segajo v leto 1958.

Povezava na ZGIBANKO  “60-LETNICA ŠOLE

Praznovanje 60-letnice smo začeli že junija 2017, ko smo se vsi zaposleni, učenci in mladostniki naše šole odpravili na izlet v Postojno  in si ogledali Postojnsko jamo.

V avli šole smo pripravili poseben prostor, kjer zbiramo pisna voščila šoli ob 60-letnici. Nekatera izmed njih bomo objavili tudi na naši spletni strani in Facebook strani.
Ob tej priložnosti tudi vas vabimo, da nas obiščete, šoli namenite toplo voščilo in iskrene želje.

Letos nadaljujemo s praznovanjem. Ob tej priložnosti bomo postavili razstavo likovnih in tehniških izdelkov naših učencev.  Likovni izdelki so nastajali pod vodstvom učiteljice likovnega pouka Magde Češek in učiteljice tehniškega pouka Veronike Repinc Bajrič.

Razstava bo na ogled od 27. novembra do 21. decembra 2018  v Fotogaleriji Gledališča Toneta Čufarja.

Tradicionalna novoletna in osrednja prireditev ob 60-letnici šole z naslovom “ČUDEŽNI STROJ” bo 7. decembra 2018 ob 17. uri v Gledališču Toneta Čufarja Jesenice.

V avli gledališča bomo uradno otvorili razstavo likovnih in tehničnih izdelkov naših učencev.

Pripravili bomo tudi praznični bazar. Naši izdelki so neprecenljivi, vaš prostovoljni prispevek zanje pa bo pripomogel k izvedbi številnih dejavnosti na šoli.

Tukaj si lahko ogledate fotografije s prireditve.

Praznovanje bomo zaključili z dnevom odprtih vrat 11. maja 2019.

Takrat bomo veseli vašega obiska. Zabavo bomo združili z dnevom za zdravje, ki ga bomo organizirali že tretje leto.