Učenci tudi v prostem času, ko naredijo domače naloge, radi rešujejo uganke, rišejo, izdelujejo razglednice s pozdravi sošolcem,…., nikoli jim ni dolgčas.

METULJ UPANJA

Naši učenci sporočajo prijateljem, sošolcem, učiteljem, da v teh časih mislijo nanje.

Želijo jim le najboljše in jim pošiljajo upanje.

Izdelali so METULJE UPANJA, ki pozdravljajo in razveseljujejo prijatelje, znance, sošolce, učitelje in cel svet!

Lahko se jim pridružite še drugi. Sledite spodnjim navodilom.

Gašper je naredil poskus »Zakaj si moramo umivati roke?«

V dva krožnika je nalil vodo. V enega je vsul poper, ki so ponazarjali umazano vodo z virusi. V drugem krožniku je naredil milnico. V krožnik s poprom je pomočil prst. Potem je to ponovil, vendar je pred tem pomočil prst v milnico. Vas zanima kaj je ugotovil? Preberite in si oglejte.

Emina mamica pravi: “Ema pridno dela, kljub sončku zunaj.”

Tako vestno se podaljšančki lotijo popoldanskih aktivnosti (pomoč pri kuhanju, pospravljanju, zlaganju oblačil, kuhinjskih krp) po tem, ko v dopoldanskem času opravijo šolske obveznosti.

Pripravila: Irena Marinkovič

POMLAD

Pomlad je prišla v naše kraje. Učenci so jo pričakali doma, ob reševanju ugank o pomladi in risanju pomladnih znanilcev.

Pripravila: Stanislava Torkar