V petek, 14. 6. 2019 je na OŠ Poldeta Stražišarja Jesenice potekala valeta za učenca PPVI in štiri učence 9. razreda NIS.

Rdeča nit letošnje valete je bil šport.

Zakaj?

Ker so fantje, ki so nas zapustili izvrstni športniki. O tem pričajo številni rezultati iz svetovnih in šolskih državnih tekmovanj. Za izjemne dosežke jim ob tej priložnosti še enkrat iskreno čestitamo.

Letošnjo valeto je vodil učenec Luka Ivanov. Tekom programa nam je razložil zgodbo o naših prvakih. Sedanji devetošolci so morali opraviti tudi nekaj zabavnih nalog, da smo jim dovolili zapustiti šolo. Tudi bodoči devetošolci so se morali pri nalogah potruditi, saj bodo imeli v prihodnjem šolskem letu vlogo glavnih na šoli.

Povabljene starše, zaposlene in učence šole je po končani valeti čakala še pestro obarvana pogostitev z dobrotami.

Nik, Matic, Dinno, Tim in Luka,

POGREŠALI VAS BOMO!