Vlada je sprejela ukrep, da od ponedeljka 16. 3. 2020 dalje zapre vse šole in vrtce.  Priporočilo je, da vsi, ki si že jutri lahko organizirate varstvo, ne pošiljate otrok v šolo.

!!!Če lahko uredite varstvo že za jutri, vas zato prosimo, da otroci že jutri ostanejo doma!!!

V šoli pripravljamo navodila za delo doma v času zaprtja šole. Učenci bodo danes in jutri prinesli domov vse učbenike in delovne zvezke. Navodila za delo doma vam bodo posredovali učitelji po elektronski pošti.

Starše prosimo, da svoje e-mail naslove čim prej javite na: info@poldestrazisar.si – obvezno dopišite IME IN PRIIMEK otroka in starša
Vse nadaljnje informacije bomo posredovali preko mailov staršev, Facebook-a, spletne strani šole.

Prosimo vas, da objave redno spremljate.